O mnie image
Cześć, miło mi, że tutaj jesteście. Mam na imię Adrian i chętnie uchwycę ważne chwile i wydarzenia w Waszym życiu. W fotografii wiele czynników ma znaczenie, ale kluczowe jest aby uwiecznić właściwy moment i towarzyszące mu emocje. Czas biegnie szybko, dlatego piękne chwile warto zatrzymać, aby zawsze móc do nich wrócić.


Chcąc mieć wspaniałą pamiątkę na długie lata niezbędny jest dobry fotograf na wesele i każde inne ważne wydarzenie, dlatego zapraszam Was do obejrzenia mojego portfolio oraz współpracy ze mną.

Jeśli poszukujecie fotografa na ślub i wesele, chrzest lub pierwszą komunię, to warto aby zajął się tym profesjonalny fotograf. Serdecznie zapraszam do kontaktu, razem na pewno stworzymy coś pięknego.

Bezpośrednia praca z drugim człowiekiem to moja codzienność, podczas realizacji zleceń kieruję się elastycznością, zaangażowaniem i swobodną atmosferą. Dysponuję wysokiej jakości sprzętem fotograficznym oraz wiedzą i umiejętnościami jego wykorzystania. Obszarem mojego działania jest województwo Łódzkie, ale mogę dojechać w każde miejsce w Polsce. Będzie mi bardzo miło pracować również z Wami.