Standardowy termin przyjęty w umowie to 30 dni od dnia wykonania fotoreportażu ze ślubu lub innej imprezy. Czas realizacji wynika z profesjonalnego podejścia do realizowanego zlecenia – praktycznie każde zdjęcie poddane jest indywidualnej obróbce. Najczęściej zdjęcia otrzymacie wcześniej, ale są okresy z większą ilością zleceń i termin 30 dni jest bezpieczny.
Nie jest to konieczne, chyba że ślub będzie odbywał się powyżej 200 km od Łodzi, a sam fotoreportaż do 1 w nocy lub dłużej. Wtedy lepiej byłoby nie wracać półprzytomnym z Waszymi zdjęciami autem :D. Takie kwestie ustalimy podczas spotkania i będą one zawarte w umowie.
Używam wysokiej klasy pełnoklatkowego (gwarancja dużej rozdzielczości i wysokiej jakości zdjęć) bezlusterkowego aparatu marki Canon oraz profesjonalnych obiektywów marek Canon i Sigma.
Realizuję zlecenia głównie w województwie łódzkim, aczkolwiek jestem w stanie wykonać fotoreportaż na terenie całego kraju.
Standardowo zdjęcia przekazywane są na grawerowanym drewnianym pendrivie umieszczonym w eleganckim grawerowanym pudełku. Zależności od pakietu i indywidualnych ustaleń, przekażę także wydrukowane odbitki w większym rozmiarze (15x21 cm).
Oferowane przeze mnie pakiety są elastyczne i dostosowywane do Waszych oczekiwań, dlatego też wyceniane są indywidualnie, w zależności od konkretnych ustaleń biorąc pod uwagę m.in. czas trwania, liczbę gości, ilość zdjęć, wybrane dodatki, miejsce realizacji itd.
Ok. 30% ceny pakietu.
Pakiety są elastyczne i można je praktycznie dowolnie modyfikować, wszystko jest do ustalania.
Tak, na każde zlecenie fotoreportażu podpisywana jest umowa, w której zawarte są danych osobowe stron oraz szczegóły realizacji zlecenia z wyszczególnionymi informacjami dotyczącymi miejsca i zakresu usługi.
Jeśli dobrze nie znam kościoła, w którym będę fotografował, to zawsze kilka dni przed wydarzeniem pojawiam się w nim o podobnej godzinie, żeby dokładnie przyjrzeć się mu zarówno z zewnątrz, jak i wejść do środka oraz porozmawiać z księdzem, aby ustalić szczegóły mojej pracy. Pozwala mi to dokładnie przygotować się na warunki, które zastanę w dniu ślubu i ustawić najlepsze parametry fotografowania.

Tak, posiadam stosowne zezwolenie wydane przez Archidiecezję. Przed uroczystością zawsze udaję się do zakrystii przywitać się z księdzem i zakomunikować swoją obecność.